Forum o stajniach w Krakowie i okolicach
Sierpień 21, 2018, 04:59:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witamy w Wiatowicach!  (Przeczytany 27433 razy)
dziunka102
Użytkownik
**

« : Styczeń 02, 2008, 12:49:13 »

Dając taki temat od razu daję znać, że to nie Gdów! Ten sam rejon, ale jednak jadąc z Krakowa bliżej.
Wszystkie szczegóły na www.stadnina-na-debinie.blog.onet.pl
zapraszam!
Doma
Ekspert

« Odpowiedz #1 : Styczeń 29, 2008, 11:18:53 »

http://allegro.pl/item302463375_pensjonat_dla_koni_malopolska_okolice_krakowa.html

na tej aukcji stajnia się przedstawia bosko:) uwielbiam drewniane stajni Duży uśmiech
dziunka102
Użytkownik
**

« Odpowiedz #2 : Luty 13, 2008, 17:23:22 »

Uwaga, ruszyła właśnie oficjalna strona stadniny www.stadnina.org !!! Serdecznie zapraszam, tam są chyba wszystkie informacje jakie można sobie zamarzyć, ale oczywiście chętnie odpowiem na ew. pytania. Szkoda tylko, że mojego konia tam mało zdjęć, i to takie niezbyt urodziwe Smutny
dzowanka
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Luty 14, 2008, 12:59:27 »

Naprawdę bardzo ładna stajnia Uśmiech Gratuluje wykonania i pomysłowości odnośnie design-u boksów.
 Szkoda tylko że nie ta strona krakowa, bo pchać się przez całe miasto.. auć.
Pozdrawiam.
Gaga
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #4 : Luty 17, 2008, 16:44:46 »

a dla ludzi, którzy autka nie posiadają jest tam jakiś dogodny dojazd??
dziunka102
Użytkownik
**

« Odpowiedz #5 : Marzec 07, 2008, 22:02:53 »

Szczerze mówiąc średnio...Ja sama dojeżdżam czasem busem, mam go prawie spod domu, z centrum, ale wtedy taka wycieczka to godz w jedną stronę. Jeśli ktoś jedzie krócej, to nie jest źle, dojście ok 15min. od busa.
chevalka87
Użytkownik
**

« Odpowiedz #6 : Marzec 20, 2008, 16:14:57 »

Byłam pod tą stajnią...
ale wszytsko było wyzamykane....
ale wygldało to całkiem OK z zewnatrz...
Koniki wyglądały na zdrowe i zadowolone z życia...
Carunia
Użytkownik
**

« Odpowiedz #7 : Maj 04, 2008, 16:24:49 »

Do Wiatowic najlepiej przyjeżdżać w weekendy, w tygodniu rzadko można na kogokolwiek trafić.  Podczas deszczu padok wygląda średnio zachęcająco, ale naszym pupilom jakoś to nie przeszkadza (przynajmniej niektórym Mrugnięcie ). Łąki są w porządku, ogólnie stajnia też, tylko nie mogę się doprosić zdejmowania na noc kantara... przywilej spokojnych wybrańców.
Klaus
Moderator Globalny
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #8 : Maj 05, 2008, 22:05:10 »

A ile by się jechało z borku fałęckiego? I byłaby szansa na jakiś bus czy MPK?

Carunia
Użytkownik
**

« Odpowiedz #9 : Maj 06, 2008, 18:52:56 »

Jeżdżą do nas dwa busy: RAK bus do Cichawy przez Wiatowice i MAT bus przez lub do Suchoraby- nie pamiętam już. Z Wielickiej jedzie się ok 45 minut busem + 15 min na nóżkach. Obydwa busy jadą z pod Dworca Głównego, musiałbyś sobie doliczyć dojazd gdzieś na trasę ( o 10:40 z Dworca jedzie przez Aleje, a inne to w sumie nie wiem, bo zawsze wsiadam na Wielickiej). Może się Dziunka wypowie, bo mieszka bliżej centrum Uśmiech
Alaska^^
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #10 : Lipiec 04, 2008, 15:19:52 »

Byłam na stronce tej stadniny i tam jest informacja o jakiś obozach...
Widział ktoś może jak to wygląda i jakie tam są warunki mieszkalne?

Ile jest tam koni, takich na których można juz jeździć? (na ich stronie są wymienione 3 dorosłe, a reszta to od 1-4 lat) Szok
Carunia
Użytkownik
**

« Odpowiedz #11 : Lipiec 05, 2008, 20:50:19 »

koni jest do jazdy... teoretycznie 4, czasem się 5 przypląta, warunki mieszkalne- jest prysznic, ubikacja, umywalka, kuchnia, natomiast śpi się na górze w stajni na materacach i w śpiworkach, ale atmosfery to nic nie pobije Język Bardzo fajnie jest i trener jest moim zdaniem dobry. Ogólnie mam dobre zdanie o tych obozach i w tym roku jestem też. A tak na marginesie, to sa jeszcze obozy PNH i różne kursy więc zawsze się coś dzieje Język
koniarra
Użytkownik
**

« Odpowiedz #12 : Sierpień 29, 2008, 11:33:31 »

hej ja mam pytanie nie albo kilka pytań
1.czy jest sport
2. jak dojechać
3. ile kosztują treningi
4. czy musze mieć własnego konia
5. ile za dzierżawe
6. czy jeśli jest ten sport to czy jak będę 3 razy w tygodniu to wystarczy
7. czy są karnety i ile kosztują

dziunka102
Użytkownik
**

« Odpowiedz #13 : Wrzesień 01, 2008, 12:39:25 »

Sport-jeśli można tak powiedzieć, to mały- jest trener dojazdowo, im więcej osób tym większa szansa, że trening się odbędzie, umawianie się osobiste, kiedy trzeba, więc od ciebie zależy jak chcesz często, koi bardzo sportowych u nas nie ma, więc dlatego piszę, że mały. Najlepiej chyba dzierżawić, brać treningi i ćwiczyć też samemu. Trening kosztuje 30zł, jeśli chodzi o dzierżawę, to trzeba się dogadać z właścicielem prywatnego konia,coś by się znalazło, jeśli o koszty chodzi to także, każdy by chciał, żeby mu się coś z pensjonatu zwróciło;treningi płatne oddzielnie.Karnety są, ale to na "szkółkowe" konie, jeśli jeździsz lepiej już coś, to raczej sensowniej wydzierżawić, bo szkółka jest dobra tylko dla początkujących,nic się nie nauczysz więcej bez treningu.
O dojeździe już było, dodam tyle, że po zaprzyjaźnieniu się z ekipą stajni spokojnie da się załapać z kimś samochodem przynajmniej do miejsca, z którego już łatwiej się dostać. 
Carunia
Użytkownik
**

« Odpowiedz #14 : Wrzesień 07, 2008, 10:07:15 »

Obiło mi się o uszy kiedyś coś na temat Evidy, że byłaby chyba do dzierżawy, Juwesta będzie na wiosnę na pewno. Można by pogadać z właścicielami Fantazji i Carmen... i na tym by się chyba kończyły możliwości dzierżawy u nas, bo wszystko inne to młodziaki, staruszki lub już wydzierżawione. A na własnego konia nie ma już miejsca, bo że tak powiem mamy nadkomplet Język
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: