Forum o stajniach w Krakowie i okolicach
Sierpień 21, 2018, 04:59:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witamy w Wiatowicach!  (Przeczytany 27432 razy)
Lor
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #15 : Wrzesień 10, 2008, 17:42:58 »

mam jeszcze jedno pytanko. bo u Was jest teraz ten kurs PNH organizowany i chciałabym sie dokładnie dowiedzieć ile sie do Was jedzie i jaki bus dokładnie złapać (z Alei, spod UR), bo jestem spoza Krakowa.... z góry dzięki za wszelkie informacje. Uśmiech
Alaska^^
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #16 : Wrzesień 11, 2008, 11:59:22 »

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o tym kursie? (ile kosztuje i w jakich dniach jest organizowany)
z góry dziękuję Mrugnięcie
Lor
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #17 : Wrzesień 11, 2008, 13:12:36 »

tyle co ja się orientuję to start jest dzisiaj, koniec w niedzielę, z czego piątek i sobota jest dla wolnych słuchaczy. koszt jednego dnia jako wolnego słuchacza to 70 zł. a koszt treningu z własnym koniem to już nie pamiętam. Smutny
dziunka102
Użytkownik
**

« Odpowiedz #18 : Listopad 18, 2008, 21:56:07 »

Hej, witam was, a propos wydarzeń, to niedawno byl u nas hubertus i rajd, a niebawem odbędą się andrzejki, także stajnia się rozwija Uśmiech mam nadzieję,że oficjalna strona tez zacznie i pojawią sie jakieś zdjęcia.
F
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #19 : Styczeń 02, 2009, 20:29:06 »

Witam pensjonariuszy i sympatyków stajni w Wiatowicach,

dowiedziałam się dziś,że w Waszej stajni stoją dwa znajome mi konie, małopolska klacz Evida i wałach Galop.Pierwszą prawie 12 lat temu przyjmowałam na świat(pomagałam przy źrebieniu jej mamie Essie). Evidka była źrebięcą koleżanką mojej klaczy o miesiąc od niej starszej.Nią i arabskim w/w wałachem opiekowałam się spory kawałek czasu.

Czy moglibyście napisać co słychać u tych koni?
dziunka102
Użytkownik
**

« Odpowiedz #20 : Styczeń 10, 2009, 13:02:23 »

Mają się dość dobrze, oba koniki są w prywatnych, b. dobrych, dbających rękach, chodzą sobie głównie w tereny, są prowadzone naturalnie, w naszej stajni spędzają większość czasu na wybiegach i pastwiskach, mają też zewnętrzny boksy na ciepły okres roku, ale Galopek boi się tam wychodzić Uśmiech. Serdecznie pozdrawiam, nie wiem co mogłabym jeszcze napisać, zapraszam do odwiedzin, koniki się na pewno ucieszą z jakiejś marcheweczki, Evidka (nie jada chleba z uwagi na zagrożenie kolką)
F
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #21 : Styczeń 10, 2009, 21:30:52 »

Bardzo dziękuję za dobre wieści Uśmiech

Zrobiło mi się bardzo sympatycznie,oba konie wspominam z sentymentem,szczególnie Evidkę,bo byłam pierwszym w jej życiu człowiekiem,który jej dotknął,wytarł,podstawiał do maminego cycka.

Cieszę się bardzo,że im się tak dobrze powodzi Uśmiech

asia
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 23, 2009, 16:53:01 »

Ile mniej więcej kosztuje dzierżawa?
Carunia
Użytkownik
**

« Odpowiedz #23 : Luty 25, 2009, 22:04:19 »

Fff... koni "szkółkowych" chyba 200 zł, ale nie jestem pewna... na pewno nie więcej niż 300, ale chyba jednak 200- półdzierżawa, bo całkowitej dzierżawy u nas nie ma, a jeżeli chodzi o konie pensjonatowe, to... chyba nie ma żadnego obecnie, ale zawsze można przyjechać popytać, może by się cuś znalazło... np Juwesta, ale tylko dla naprawdę dobrego jeźdźca, bo dziewczynka jest baardzo wrażliwa Uśmiech
asia
Gość
« Odpowiedz #24 : Luty 28, 2009, 13:43:21 »

A już bym się skusiła... Ale niestety ode mnie to dojazd nie najlepszy. Tzn. dla mnie nie ma przeszkód, wszystko zniosę, ale wiadomo... siła wyższa  :Uśmiech
Carunia
Użytkownik
**

« Odpowiedz #25 : Luty 28, 2009, 20:09:00 »

No cóż, dojazd pozostawia wiele do życzenia, ale "organizujemy się" tzn, my niezmotoryzowane, zawsze znajdziemy jakiegoś ojca, wujka, brata, sąsiada lub kogokolwiek z samochodem, kto nas zawiezie Język Jakby co, to służę pomocą Uśmiech
asia
Gość
« Odpowiedz #26 : Marzec 30, 2009, 16:22:45 »

A co z plotkami o rzekomych busie, który jeździ pod samą stajnię i/lub pod zbiornik? Wie ktoś coś o tym?  Mrugnięcie
Carunia
Użytkownik
**

« Odpowiedz #27 : Marzec 30, 2009, 20:28:55 »

Bus jeździ pod sklep w Suchorabie (Mat bus) i pod "drogę do zbiornika" (Rak bus)(jak się uśmiechniesz do pana kierowcy to tam na górce się zatrzyma bez problemu). Obydwie drogi zajmują 15 minut- max 20 jeśli się człowiek wlecze. Obydwa busy jeżdżą z dworca głównego. Pod stajnią miało coś jeździć już parę lat temu, ale nie doczekaliśmy się :/
asia
Gość
« Odpowiedz #28 : Marzec 30, 2009, 20:40:29 »

Ok, dzięki wielkie  Uśmiech W sumie bardzo by mi zależało, żeby się do Wiatowic wkręcić. Koleżanka (Ania, pewnie kojarzysz) współdzierżawi od bodajże Justyny (nie znam jej osobiście) Płomienia. I dlatego staram się wykopać gdzieś spod ziemi busa, który by podjeżdżał jak najbliżej stajni, a najlepiej zatrzymywał się tuż pod nią  Mrugnięcie
Carunia
Użytkownik
**

« Odpowiedz #29 : Marzec 30, 2009, 20:51:43 »

Więc znałaś Płomienia wcześniej? Bardzo fajny konik, tylko trzeba od razu ustalić kto w tym związku rządzi Język Zaprowadzałam go raz do boksu i dostałam masę ostrzeń- a on wcale spokojny konik, i bardzo ładny:) Gdybyś chciała więcej informacji, to pisz śmiało, na wszystko chętnie odpowiem Uśmiech
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: