Forum o stajniach w Krakowie i okolicach
Wrzesień 22, 2014, 17:14:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stadnina koni w Czasławiu, F. Śmigła  (Przeczytany 2163 razy)
montana
Aktywny użytkownik

Zobacz profil WWW
« : Maj 09, 2008, 10:19:56 »

Gospodarstwo Agroturystyczne i Stadnina Koni
Franciszek Śmigla
Czasław 171
32-415 Czasław
tel. (012) 271 54 35
http://www.smigla.kwi.pl/index.html

prosze o informacje na temat tego miejsca,
mam nadzieje, ze znajdzie sie ktoś, kto tam był
Czy tam mają same małopolaki ? ile mniej wiecej jest koni ?
jakiś czas temu stacjonował tam podobno ogier Estończyk, juz go chyba nie ma ? mają jakiegos innego ogiera ?

www.malopolaki.darmowefora.pl
--------------------------------------
www.bunczuk.pl.tl
yyy
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 09, 2008, 16:15:33 »

Miałam hmm przyjemność stawiać swoje pierwsze kroki w tamtejszym gospodarstwie :) Jednakże było to dobre dziesięć lat temu, sama stajnia też dopiero zaczynała, więc od razu mówię, że wszystko mogło ulec zmianie od tamtego czasu.

I prawdę mówiąc niezbyt dobrze wspominam te "lekcje"... Dość będzie tu powiedzieć, że odkąd teraz jeżdżę nieco bardziej systematycznie, moja nauka jest w większości oduczaniem się nabawionych tam odruchów :)
Mimo wszystko dobrze wspominam tamten czas, bo były to moje pierwsze spotkania z końmi.

Ostatnio widać, że coś działają, bo od pewnego czasu koni nie widać na padoko-maneżach przy drodze, gdzie kiedyś były prowadzone lekcje a w wolnym czasie pasły się zwierzaki. Ostatnio przymierzam się by "oblookać" to miejsce. Może ktoś chętny do towarzystwa? ;)
montana
Aktywny użytkownik

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 12, 2008, 15:52:32 »

ja chętna Chichot
bardziej niz od strony jeździeckiej interesuje mnie to miejsce od strony hodowlanej
Mają tam małopolaki, tak ?
jakie to byly konie, wtedy jak zaczynałaś ?

www.malopolaki.darmowefora.pl
--------------------------------------
www.bunczuk.pl.tl
yyy
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 13, 2008, 08:01:38 »

Wtedy były dwie klacze, pamiętam tylko że były gniade. Nie bardzo się wtedy interesowałam co to za rasa, ważne że nieparzystokopytne:D Potem miały po źrebaku.
Jak jeszcze parę lat temu konie wychodziły na padoki przy drodze, to czasem tam widziałam małopolaka (a może nawet xx? strasznie sucha budowa) z prześliczną maścią - ciemnogniade z tarantowatym zadem.
W przyszłą sobotę jest Pod Tuszyną impreza regionalna - święto jabłka i gruszki. Na pewno tam będę. Przy okazji mam ochotę rozpytać co i jak chyba że wcześniej na jakąś jazdę..
Chestnuta89
Użytkownik
**

« Odpowiedz #4 : Sierpień 20, 2011, 11:10:03 »

Ogólnie mają tam arabki, małopolaki i parę nieco cięższych koni. Niektóre są po przejściach ale i tak są kochane. Tereny są tam świetne. Miałam przyjemność wyjazdu na kilkugodzinny teren i naprawdę było super. Stajnia fajna i zadbana. Wróciłabym tam jeszcze

Olciaaaa:)
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: