Forum o stajniach w Krakowie i okolicach
Lipiec 20, 2018, 21:38:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rekreacja  (Przeczytany 20113 razy)
izunia
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #90 : Grudzień 18, 2011, 18:42:40 »

Tak, to dokładnie ten. Z tego co p. Marek mówił ma teraz 21 lat.
Pursat
Moderator
Ekspert

« Odpowiedz #91 : Grudzień 18, 2011, 20:57:13 »

To wpadnę zobaczyć. Jakoś ostatnio nie mogłam się zebrać, teraz powinno być łatwiej. Duży uśmiech

Akhal-teke sounds like a wailing lament, blown in through the silent night by a desert wind...

http://akhaltekes.blogspot.com/
izunia
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #92 : Grudzień 18, 2011, 21:28:45 »

Teraz już wygląda całkiem spoko, w prawdzie grzbiet ma trochę zapadnięty ale nie jest źle. Podobno w zeszłym roku jego właścicelka go głodziła czy coś i chciała go oddać na rzeź więc wziął go do siebie jakiś znajomy wyeterynarz i przez prawie rok go odkarmiał, a teraz ta babka go chyba chciała znowu zabrać i sprzedać na rzeź więc p. Marek go wykupił. ale nie wiem ile w tym prawdy, to opowieści p. Marka. Nie jest jaki bardzo chudy ale p. Staszek na pewno dopilnuje aby to się szybko zmieniło Duży uśmiech. Jak chcesz mogę się postarać o zdjęcia w przyszłym tygodniu.
U Posmanka jakieś dwa tygodnie temu był weterynarz i zrobił mu ząbki i powoli zaczyna nabierać Uśmiech
A dzięki cudownemu Michałowi, który był dzisiaj w odzwiedziny, Cartier i Itar będą wychodzić na pastwisko, w prawdzie wychodzili w wakacje ale to tylko jak ja je wypuściłam.
Pursat
Moderator
Ekspert

« Odpowiedz #93 : Grudzień 19, 2011, 18:47:47 »

Co za ludzie chodzą po tym świecie... Na konie powinny być pozwolenia.

Jak możesz, to skombinuj jakies fotki. Ja mam tylko jedną, starą, jak był młody (z mamą):

O zębach słyszałam, dobrze, że w końcu to zostało zrobione. Na miejscu Kingi zainteresowałabym się jeszcze zbadaniem krwi.

Powodzenia w padokowaniu sportowców. Uśmiech Słyszałam, że Itar jest na sprzedaż?

Akhal-teke sounds like a wailing lament, blown in through the silent night by a desert wind...

izunia
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #94 : Grudzień 19, 2011, 21:48:27 »

Dziękuję, tak, jest na sprzedaż, niestety Smutny. o zdjęcia się postaram, może nawet jutro, ale będą to komórkowe i stajenne, jakieś lepsze dopierow piątek. a co do Kingi i POSA to teraz go olewa chyba jeszcze bardziej niż kiedyś. Przydałaby się jakaś dziewczyna w wieku mniej więcej 20lat, która by go wydzierżawiła i jeździła na nim, wypuszczała na łąkę, lonżowała i robiła zdjęcia w różowych komplecikach Duży uśmiech Jest taka jedna, na imię ma Olga, może kojażysz Mrugnięcie
Pursat
Moderator
Ekspert

« Odpowiedz #95 : Grudzień 19, 2011, 22:20:18 »

Super, czekam z niecierpliwością. Uśmiech Swoją drogą, to oni z Posem są tacy różni, a jednak są braćmi. Niesamowite. Mrugnięcie

Sytuacji z Posmanem nie chce mi się komentować. Pisałam Kindze o tych zębach, bo dziewczynki ze stajni informowały mnie, że koń bardzo średnio wygląda. Zresztą jak byłam w SM w październiku, to wyglądał jak taki zabiedzony osiołek... Mrugnięcie

Chyba znam taką jedną. Język Ale dzierżawić go nie będę. Co do jazdy, nie mam się za nie wiadomo jakiego jeźdźca, ale przez cały okres dzierżawy, moim zdaniem, koń zmienił się bardzo na plus. Ewentualnie mogłabym dalej na nim jeździć, ale nieodpłatnie, bo to ja bym z nim coś dłubała, a nie tylko siedziała i woziła tyłek. A jeśli do tego miałaby dojść jazdy z instruktorem/trenerem (bo nie widzę możliwości rozwoju bez tego na pewnym etapie), to dlaczego ja mam za to wszystko płacić i później oddać komuś zrobionego konia.

Proponowałam Kindze całkiem niedawno, że spokojnie mogę jeździć do stajni i się Posmanem zajmować - lonże, padoki, czyszczenie, full service (oprócz jazd) - nie odpisała mi, więc widać nie potrzebuje pomocy. Tylko z tego co słyszę od różnych osób, to nie jest zbyt różowo. A on jest coraz starszy i będzie potrzebował coraz większej uwagi i opieki...

Właśnie ostatnio zebrało mi się na wspominki, przeglądałam setki naszych zdjęć, to wrzucę dwa - Posman, władca padoku:

i mistrzowie głupich min:

Język

Ania Dz
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #96 : Grudzień 21, 2011, 19:44:30 »

oo forum odżyło Uśmiech Jej chyba też muszę odwiedzić Młyn. Pozmieniało się chyba, co chwile jakieś nowe konie...Trzeba nadrobić zaległości!

Izka, co Michał zrobił, że Twoje sportowce będą się padokować? Chichot
Sofi
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #97 : Grudzień 21, 2011, 21:17:41 »

a jak się ma Saturn?
izunia
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #98 : Grudzień 22, 2011, 13:42:18 »

Michała kocham i wielbię za to, bo jak tylko będę mieć czas to jutro idę do stacha żeby rozłożył tyczki, pokaże gdzie leżą ochraniacze i jak zakładać i wypuszczę je na próbę. bądą dwa mniejsze pastwiska obok siebie (około 20x20m) i na jednym siwy na drugim itar. Michał pokłócił się z P Markiem.
 U Saturna bardzo dobrze, trzyma się bardzo dobrze, chodzi i dopisuje Uśmiech
marekce33
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #99 : Marzec 24, 2018, 12:19:33 »

Ale o co chodzi dokładnie z tą rekreacją
Strony: 1 ... 5 6 [7] |   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: